Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

Sayı :2018/516                                                                                                                                                                                                                                   31.05.2018 

Konu : İtalya Padova Flormart 2018 Fuarı Hk.

 

 Değerli Üyelerimiz,

SÜSBİR’in üye olduğu Avrupa Fidanlıklar Birliği (ENA) sponsorluğunda düzenlenecek olan Padova Flormart 2018 Süs Bitkileri, Peyzaj Ve Yeşil Altyapılar Fuarı 18-21 Eylül 2018’de  gerçekleşecektir.

Uluslararası bir fuar olan Floramart, her yıl birçok yabancı firmanın stant katılımına ve ikili görüşmelerine(B2B) ev sahipliği yapmaktadır. Yerli ve yabancı çok sayıda firmanın ziyaretçi olarak katıldığı fuarda ENA üyesi olmamız sebebiyle, SÜSBİR üyelerine de indirimli stant fiyatları ve katılım ücreti uygulanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz. E- mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Saygılarımla.

    
Eki: Fuar Davet Yazısı