Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

cbaskanidanisamni.kapak

SÜSBİR organları görev dağılımından sonra, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerimiz ilk ziyaretlerini Cumhurbaşkanı Danışmanı Sayın İbrahim SÖNMEZ’e gerçekleştirmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanı DÜNDAR ziyaretle ilgili “Sektörün arazi sorunu ve satış ve pazarlama sorunları konusunda Sayın SÖNMEZ’le hem fikir olduğumuzu gördük, kendisiyle Millet Bahçeleri başta olmak üzere sektörün gündemindeki konuları karşılıklı görüşülme imkanı bulduk.” Dedi.

haberkapak
 
22-23 Eylül 2018 tarihinde Gerçekleştirilen SÜSBİR 11. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri sonunda, Seçilen SÜSBİR Üyeleri 1 Ekim 2018 tarihinde Birlik Merkezinde yaptıkları toplantılarla görev dağılımlarını gerçekleştirerek, faaliyetlerine başlamıştır. Görev dağılımları;

sakaryakapak

SÜSBİR, 26 Eylül’de başlayan, bu yıl ilki düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivalinde yer aldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar Festival açılışında bir konuşma yaptı ve konuşmasında Yerli Üretimin desteklenmesi ve özellikle Türkiye’de üretilen ürünlerin Belediyeler tarafından tercih edilmesinin gerekliliğinin altını çizdi. Festivalin tüm sektöre hayırlı olmasını dileyen Dündar, bu festivalin açılmasında emeği geçen başta Sakarya Valisi olmak üzere tüm yetkililere teşekkürlerini sunarak konuşmasına son verdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet DÜNDAR, Protokol eşliğinde stantları gezdi. Protokol turundan sonra Dündar, SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte tüm stantları ziyaret ederek, SÜSBİR Üyelerine fuarın hayırlı olması temennilerini iletti.

Bu ziyaretler sırasında sektörden gelen talepleri dinleyen Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet DÜNDAR ve beraberindeki SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyeleri, sektörün sorunları ve yapılabileceklerle ilgili de fikir alışverişinde bulundu.

sakaryakonfearns