Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

11

SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yunus Emre Özsoy, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Hasan Muhammet Güldaş’ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Ankara’da ki SÜSBİR Üyelerinin yer problemi konusunda üyelere tahsis edilebilecek yerler üzerinde görüşmeler yapıldı.

 

SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Dündar, Ankara’ da faaliyet gösteren üyelerin en büyük sorununun yer sorunu olduğunu, bu konuda da en büyük desteği Büyükşehir Belediyesinden beklediklerini ve çözüme kavuşturularak üyelerin yer sorununun sonuçlanmasını beklediğini ifade etti. Başkan Dündar ayrıca Ankara, sektörümüz, Birliğimiz için çok önemli. Zira Türkiye deki üreticilerimizin ikinci büyük pazarı ve üyelerimizin tamamına yakını kiralık yerlerde faaliyet gösteriyor. Bu yerlerin kira süreleri dolmak üzere. Yer sorununun acilen çözülmesi gerekiyor dedi.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Güldaş, tahsisi yapılabilecek yerler ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini, kendilerinin de bu konuda yer tahsisinin yapılarak Ankara’da ki üyelerin sorununu çözerek onlara destek olmak istediklerini belirtti.