Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

baskan

Süs Bitkileri sektöründe ‘Dünya Kooperatifçilik Günü’ İstanbul Ağaç Ve Peyzaj A.Ş’ nin düzenlediği toplantıda kutlandı.

Çırpıcı Sosyal Tesislerinde, İstanbul Ağaç Ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali SUKAS’ ın Ev Sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, SÜSBİR Başkanımız Ahmet DÜNDAR, kooperatiflerimizin, birliklerimizin başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve aileleri katıldı.

Kooperatifçilik Gününü kutlayarak konuşmasına başlayan DÜNDAR, ‘Bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın üretimdeki karşılığı kooperatifçiliktir .’ dedi.

DÜNDAR, kooperatiflerimizin ve birliklerimizin, üreticilerinin, üyelerinin taleplerini dikkate alarak yönetilmesi gerektiğini, bu yapıların üretimin geliştirilmesi için mutlaka işlevi olması gerektiğini dile getirdi.

Kooperatiflerimizde ve birliklerimizde yöneticiliğin sadece iyi niyetle yapılmasının yeterli olmadığını vurgulayan DÜNDAR, sektörümüzün içinde bulunduğu bugünkü koşullarla yüzleşerek daha çok çalışmaya ihtiyaç olduğunu, hepimizin bu gerçekleri görmesi gerektiğini ifade etti.

DÜNDAR, Kooperatiflerimizin satış için sadece belediyelerden beklenti içinde olmasının sürdürülemeyeceğini, ihracat ve özel sektör pazarının hedeflenmesi ve mutlaka kaliteli nitelikli üretimin yapılması için de üreticilerin kendisini geliştirmesi gerektiğini de söyledi.

SÜSBİR Başkanımız Ahmet DÜNDAR, toplantının yapılmasında emeği geçen İstanbul Ağaç Ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali Sukas ve İstanbul Ağaç Ve Peyzaj A.Ş. yönetici ve personeline teşekkür ederek sözlerini tamamladı.