Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

ipmkapk

SÜSBİR önderliğinde açılan Türkiye Pavillionu 2. Gün de büyük ilgi gördü.

Essen Başkonsolosu Şener CEBECİ ve Düsseldorf Ticaret Ateşesi Anıl GÜRTUNA KAYA 2. Gün verilen Türkiye tanıtım kokteyline katılarak firmaları ziyaret etti. SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR ve OAİB Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatçılar Birliği Başkanı İsmail YILMAZ Başkonsolosa ve Ticaret Ateşesine stant katılımcılarını tanıttı.

 

Türkiye süs bitkileri sektörü hakkında bilgiler veren Başkan DÜNDAR, SÜSBİR olarak ,Türkiye Süs Bitkileri Sektörünün artık dış pazarlarda hakettiği yeri alması gerektiğini, ülkemizdeki üretim kalitesinin buna cevap verecek düzeyde olduğunu, üreticimize düşen görevin bundan sonra sadece kalite hedefi değil bununla birlikte hem çeşitliliği ve kaliteyi hem de üretim miktarlarını artırmak olduğunu söyledi.

OAİB Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatçılar Birliği Başkanı İsmail YILMAZ, OAİB olarak gelecek yıllarda SÜSBİR ve üreticilerimiz için fuarın daha verimli olması için gereken desteği vereceklerini dile getirdi.

Türkiye Pavillionunda yapılan kokteyle çok sayıda yabancı firma katıldı. Yerli firmaların fuardaki buluşma noktası olan Türkiye Pavillionu ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.