Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

Yönetim Kurulu

savas akcan Yönetim Kurulu Başkanı Savaş AKCAN (NATURAL PEYZAJ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

    1972 yılında Ordu'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olduktan sonra 2,5 yıl İstanbul Tohumculuk firmasında çalışarak, 1995 yılında Natural Peyzaj İnşaat Ltd.Şti. kurdu. 2005 yılında Natural Zemin Taah. Ltd Şti. Kuran Savaş AKCAN halen bu iki firmanın Genel Müdürlüğü, TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir. SÜSBİR kurucu üyesi, bir dönem SÜSBİR Yönetim Kurulu Saymanlığı, son üç dönem SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkan Yrd. görevlerini yürütmüştür. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

ahmet dundarYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Ahmet DÜNDAR (DÜNDAR MEVSİMLİK SÜS BİTKİLERİ PEY. TUR. HAY. NAK. PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

     1969 Ortaköy (Aksaray) doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kırşehir'de tamamladı. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü'nden 1990 yılında mezun oldu.1992 yılında Yalova'da Gardenia Çiçekçilik Fidancılık İşletmesi'nde Ziraat Mühendisi olarak işe başladı.1994 yılında Koru Beldesinde %50 ortaklıkla Yeşil Süs Bitkileri'ni kurarak, 2 yıl boyunca bu işletmede çalıştı. 1996 yılında Tavşanlı'da başlayıp, daha sonra Altınova ve Subaşında devam eden Dündar Mevsimlik Süs Bitkileri'yle, 20 yıldan beri Süs Bitkileri Söktöründe üreticiliğe devam eden Ahmet DÜNDAR, 2000-2001 yıllarında Saksılı Süs Bitkileri Üreticileri Derneği'nde (SASBÜD) Yönetim Kurulu Üyeliği, 2004 yılında kurulan Yalova Süs Bitkileri Üreticileri Birliği'nde (YASBİR) 2 dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, bir dönem de Yönetim Kurulu Başkanlığı, son iki dönemde SUSBİR yönetim Kurulu Baskanligi yaptı. Ahmet Dündar, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

yunus emre ozsoy Yönetim Kurulu Sayman Üye Yunus Emre ÖZSOY (EM BA PEYZAJ ÇİÇEKÇİLİK PAZ. İNŞ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

    1973 Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı.1993-2013 yılları arasında Aile şirketi olan Dört Mevsim Çiçekçilik ltd. Şti. ‘de çalışan Yunus Emre ÖZSOY. 2014 yılında Em Ba peyzaj firmasını kurdu, halen Emba Peyzaj’da şirket müdürü ve ATO peyzaj komitesi başkanlığı görevini yürütmektedir.

Yunus Emre ÖZSOY, evli 2 çocuk babasıdir.

 

 

 

 

 

 

aytac kocaroglu Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç KOCAROĞLU (BAYEGE TARIM ÜRÜNLERİ ÇİÇ. BİO. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)
BAYINDIR ARMAĞAN ÇİÇEKÇİLİK LTD. ŞTİ.

   1985 yılında Bayındır’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Bayındırda tamamladı. Genç yaşta iş hayatına atılan Aytaç KOÇAROĞLU, aile şirketleri olan Bayındır Armağan Çiçekçilik Ltd. Şti. ‘de, dış mekân süs bitkileri üretim ve ticaretini yapmaya başladı. 2007 yılında şirket yönetimine katılan Aytaç KOÇAROĞLU üretim ve finansman sorumlusu oldu, ayrıca kurucu ortağı olduğu Bayege Tar. Ür. Çiç. Biyoteknoloji Ltd. Şti ‘de 2015 yılından beri de genel müdürlük görevine devam etmektedir. Evli’dir.

 

 

 

 

 

 

 ahmetkorhancicekYönetim Kurulu Üyesi  Ahmet Korhan Çiçek (GARDEN VE KOALA PEYZAJ PLAN. ÇİÇ. FİD. İNŞ. MET. İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  

 

 

 

 

 

 

 

 ismail hakki kocaogluYönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı KOCAOĞLU (İMAJ İÇ MEKAN DIŞ MEKAN PROJE UYG. ÜR. PAZ. LTD. ŞTİ.)

   1964 Ankara doğdu. İlk-orta ve lise eğitimimi Yalova’da tamamladı, 1986 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden mezun oldu. 1987 yılında Veliağagil Süs Bitlileri AŞ’de işe başladı 1989-1993 yıllarında Antalya VSB’de devam etti. 1994 yılında eşi Serap KOCAOĞLU ile İMAJ LTD ŞTİ’yi kurarak süs bitkileri üretimine başlamış ve halen devam etmektedir. 
Az derecede ingilizce bilen Ismail Hakki KOCAOGLU, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 umut sakaryaYönetim Kurulu Üyesi Umut SAKARYA (GARDENSA ÇİÇEKÇİLİK DAN. VE PAZ. LTD. ŞTİ.)

   1975  Konya dogumlu olan Umut SAKARYA ilk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladıktan sonra 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Isletme Bolumunden Mezun oldu.  Koç Leasing, Vestel, Bilkom gibi kurumsal şirketlerde üst duzey yoneticilik yaptıktan sonra 2010  yılında Gardensa firması ile sektöre girdi. Halen firmanın Genel Müdürlüğünü, SASBUD yönetim kurulu başkanlığını, Yalova TDIOSB Yönetim kurulu başkanlığını, OAİB Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürmektedir. İyi derece İngilizce bilen Umut SAKARYA evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

Denetim Kurulu

dntmkrlbskn  Denetim Kurulu Başkanı  Ahmet ÖZDEMİR  (LADİN SERA SÜS BİTKİLERİ)

  1970 mersin doğumlu. İlk ve orta öğrenimini mersinde tamamladı. Lise ve üniversite öğretimimi açık öğretimden tamamlayarak tarım Bölümünden mezun oldu. 1986 yılında çiçekçiliğe başladı. 1996-2014 interflora mersin bölge temsilciliği yaptı. 1999 süs bitkisi üretimine başlayan ÖZDEMİR, 2004 yılında mersin çiçekçiler esnaf ve sanatkarlar odası kuruculuğunu ve başkanlığını yaptı ve aynı dönem Mersin Süs Bitkileri Anadolu Meslek Lisesinin kurulmasını sağladı. Halen Mersin il ve ilçeleri süs bitkileri üreticileri birliği başkanlığını yürütmektedir. Ahmet ÖZDEMİR evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

coskunulku  Denetim Kurulu Üyesi  Coşkun ÜLKÜ (HDC MANOLYA HAY. TUR. ÇİÇEK VE ÇİÇEK MLZ. İML. İHR. İTH. LTD. ŞTİ.)

   1966 Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve ticaret meslek lisesi öğrenimini Elazığ’da tamamladı.

1982 yılında kurduğu Monolya Çiçekçilik Ltd Şti ile fidan üretimi ve peyzaj uygulamaları yaparak sektöre girdi. Elazığ Spor Yönetim Kurulu Üyeliği, Elazığ Ticaret Odası ve Elazığ İş Adamları Derneği yönetim Kurulu Üyelikleri yaptı. ÜLKÜ, Bir dönem İnter flora bölge sorumluluğu görevini de üstlenmiştir.
Coşkun ÜLKÜ evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

necatiakkanat  Denetim Kurulu Üyesi  Necati AKKANAT (ZİRVE ÇİÇEKÇİLİK ÜR. PAZ. İNŞ. TUR. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKTOB TEMSİLCİLERİ

Adı Soyadı

Firma

Savaş Akcan

NATURAL PEYZAJ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ahmet Dündar

DÜNDAR MEVSİMLİK SÜS BİTKİLERİ PEY. TUR. HAY. NAK. PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yunus Emre Özsoy

 EM BA PEYZAJ ÇİÇEKÇİLİK PAZ. İNŞ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsmail Hakkı Kocaoğlu

İMAJ İÇ MEKAN DIŞ MEKAN PROJE UYG. ÜR. PAZ. LTD. ŞTİ.

Umut Sakarya

GARDENSA ÇİÇEKÇİLİK DAN. VE PAZ. LTD. ŞTİ.

Mustafa Bilgin

BİLGİN EMLAK ALIM SATIM İNŞ. TAAH. LTD. ŞTİ.

Aytaç Koçaroğlu

BAYINDIR ARMAĞAN ÇİÇEKÇİLİK TAŞ.TAR.ÜR.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mehmet Selçuk Bilgi

S.S. BADEMLİ FİDANCILIK TAR. KALK. KOOP.

Fikret Arık

MAKİ PEYZAJ SÜS BİT. ÜRT. PAZ. İNŞ. EML. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

Ahmet Korhan Çiçek

AFC ÇİÇEKÇİLİK GIDA PEYZAJ UYGULAMALARI TİCARET İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ.