Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

KULLANIM ŞARTLARI : Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını, birliğimize üye olarak veya hizmetlerimizden yararlanma aşamasında, sitemizin üyelik başvurusu kısmındaki evrakları tamamladığınızda ve birliğimize ulaştırdığınızda kabul etmiş bulunuyorsunuz. http://www.susbir.org.tr web sitemizde bulunan hizmetlerde kullanım özellik ve şartlarında önceden bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar.

ÜYELİK İŞLEMLERİ

http://www.susbir.org.tr web web sitesinde sağlanan hizmetler için sitemizin üyelik başvurusu kısmındaki evrakları tamamlamanız ve birliğimize ulaştırmanız gerekmektedir.Bilgilerinizdeki değişiklik olduğu zaman, birliğimizle iletişime geçerek güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Güncellenmemiş bilgilerden dolayı size ulaşamadığımız zaman sorumluluk size aittir.

Eğer bu hizmetleri işvereniniz adına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz anlamına gelmektedir. Kayıt esnasında tarafınıza birliğimizce bildirilen bilgiler ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamıyla size aittir. Bu sözleşmeyi okuyup onaylanarak bunu kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz. Bu sözleşmeyi okuyup onaylayarak haksız kullanımı durumunda http://www.susbir.org.tr web personelini hemen bilgilendirmeyi de peşinen kabul ediyorsunuz.

http://www.susbir.org.tr web , hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından http://www.susbir.org.tr web veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.

GARANTİ VE FERAGAT

Birliğimiz ve sizin aranızda yapılan ayrı bir sözleşme ile açıkça belirlenmediği sürece, sitemizden edinilen bütün hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. http://www.susbir.org.tr web hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişimden, bu web sitesinin veya bu web sitesinden herhangibir şekilde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu değildir.

BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT İÇERİK

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış içerik veya yazılımlar bulunmaktadır. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait içerik ve yazılımlar için de yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.